gezenayaklar-ust-banner-

Son yıllarda İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nin yaptığı en iyi işlerden biridir 29 Ekim’de Boğazda Işık Gösterileri. İstanbul’lular akın akın Boğaza hücum ediyor. Herkes ışık gösterisini en iyi yerden seyredebilmek, en iyi açıdan fotoğraflar çekebilmek için aylar öncesinden planlar yapıyor. Boğaziçi Köprüsü ve Kız Kulesi arasında yapılan Işık Gösterisi en iyi nerelerden seyredilir diye size bir kaç mekan önermek istedik.

Vakıftepe

Boğaza tepeden bakan bu çok özel mekan Hisarüstü’nde. Şimdiden rezervasyon yaptırmanızda fayda var.

Radisson Blu Bosphorus

Ortaköy’de tam Boğaza karşı konumlanmış otelin restorantı bu gösteriyi izlemek için en iyi mekanlardan.

Ulus 29

Ulus’tan Boğaza bu kadar güzel bakan başka bir mekan daha yok. Bu özel gece için şimdiden rezervasyon yaptırmanızı öneririz.

Ulus Parkı

Ulus’tan gösteriyi tepeden seyretmek çok iyi bir fikir. Çok geniş bir açıdan görebileceğiniz mekanda Ulus Cafe’de hizmet veriyor.

Ortaköy Meydanı

Ortaköy’de Camii ile İskele arasındaki meydan bu yıl da İstanbul’luların gösteri için akın edeceği lokasyonlardan birisi.

Beşiktaş İskele Meydanı

Beşiktaş İskelesinden Bahçeşehir Üniversitesinin önüne kadar olan meydan da gösteriyi izlemek için ideal konumlardan birisi.

Dolmabahçe Sarayı Yanı

Bu senenin en iyi lokasyonu kuşkusuz Dolmabahçe Sarayı’nın önündeki meydan olacak. Deniz kıyısına kurulacak dev sahnede Işık gösterisinin hemen ardından TARKAN konseri için şehir şimdiden hazır.

Üsküdar Meydanı

Üsküdar Sahili yine bir çok kişinin gösteriyi izlemek için tercih edeceği mekanlardan birisi.

Ayrıca yine bir çok özel tekne boğazda olacak. Denizin tam üstünde ışıkların tam altında olmak istiyorsanız Lüfer Tekneleri için şimdiden rezervasyon yaptırın.
131029kutlamalar_gece.hlarge

29ekim