gezenayaklar-ust-banner-

Türkiye’nin önde gelen konut ve turizm şirketlerinden Ağaoğlu’nun, ülkemizin en gözde kayak merkeziUludağ‘da yer alan oteli AĞAOĞLU MY MOUNTAIN ULUDAĞ, üstün hizmet kalitesiyle 2 yıl önce hizmete girdi.

Kış aylarında karın büyüsünü üstün hizmet kalitesi ve komforu ile birleştiren Ağaoğlu My Mountain Uludağ yaz aylarında ise seminer, organizasyon, trekking ve paintball gibi turnuva ve aktiviteler ile kapılarını sizlere açıyor.

Kış sporları ile ilgili her türlü imkânı hizmetinize sunan  Ağaoğlu My Mountain Uludağ‘da her tür kayak, snowboard vb. kış sporları ekipmanlarını bulabilir, kayak dersleri alabilirsiniz. Kış sporunun heyecanını yenilenmiş odalarındaki konforu ile birleştiren Ağaoğlu My Mountain Uludağ, kayakseverlerin (kış sporu severlerin) en gözde mekanı…

Herşey dahil konaklama ile Ağaoğlu My Mountain Uludağ‘da sabah kahvaltısı ile başlayan yiyecek&içecek servisi gece 24:00’e kadar uzun bir zaman diliminde muhteşem lezzetler ile hizmetinizde. Yüzme havuzları, sauna, mini club ve çeşitli oyunları da ücrete dahil olan Ağaoğlu My Mountain Uludağ’a gelirken tek ihtiyacınız olan şey zaman ve sevdikleriniz…

Otelin yenilenmiş odalarında merkezi ısıtma, halı, minibar, elektronik emanet kasası, kablosuz internet servisi, LCD televizyon, duş kabini, çalışma masası, saç kurutma, telefon, suitlerde jakuzili küvet, anahtar kartı gibi nitelikli özellikler standart olarak bulunuyor. 

AĞAOĞLU MY MOUNTAIN

KONUM:ULUDAĞ
ADRES:ULUDAĞ 2. BÖLGE
TELEFON:0 (224) 285 20 01
EMAİL: [email protected]
WEBSİTESİ: www.agaoglumymountain.com

 

mymounttmymountainmymountain1mymounmyy