gezenayaklar-ust-banner-

Aslında uzunca zamandır duyuyordum Agency’i; çok iyi müzik, klas bir mekan diye… Fırsat yaratıp gidememiştim, taa ki bir Perşembe gecesi Iskender Paydaş sahnesine denk gelene kadar.

Sahne Performanslarının yanı sıra yemekler de mükemmel…

Agency gece hayatında sahne performansları ile adını duyurmuş olsa da, mekanın yemeklerine de şans tanımanızı öneririm. Menü de yer alan her tabak üzerinde çok çalışılmış olduğu her halinden belli. Yufkaya Sarılı Karides, Beef Takaki ve Kadayıfa Sarılı Mozzarella benim favorilerim oldu. 20160225_222938-01_resized

Sahne Performansları çok iddiali;

Agency’de sahne alan isimler; Istanbul gece hayatından ve tabii müzik dünyasından çok iyi bildiğimiz isimler. Perşembe geceleri 23:30 itibari ile Iskender Paydaş ve Orkestrası sahne alıyor. Zamansız Şarkılar konseptli performansı hayranlıkla izledik ve eşlik ettik. Zaten benim en sevdiğim eğlence tarzıdır bu bilirsiniz… Canlı müziğe bağıra bağıra söyleyerek eşlik etmek ve dans etmek. Perşembe gecesi inanılmaz eğlenince doğum günümü kutlamak icin de aradığım mekanı buldum diyerek hemen Cumartesi gecesine Selen Servi Sahnesi için rezervasyon yaptırdım. Selen Servi’yi daha önce dinlemiş ve sahnesini çok beğenmiştim. Agency sahnesinde ise tek kelime ile bayıldık. Inanılmaz enerjisini tüm mekana öyle güzel yayıyor ki eğlenmemen, havaya girmemen mümkün değil. Bütün gece o kadar çok eşlik etmişim ki kendisine şarkılarda; bu yazıyı yazarken halen sesimin kısık olması bu sebepten.

Cuma Geceleri sahne alan The Shot ise Aydın Karabulut, Murat Çekem, Duygu Soylu, Murat Ejder, Erhan Akhan ve Umut Erhan’ın birlikte sahne aldığı grup. Geçen yaz Bodrum’da tatil yaptıysanız eğer The Shot’ı muhtemelen duymuşsunuzdur. Hani şu Palmarina’da hep bir ağızdan şarkılarına eşlik ettiğimiz muhteşem grup. Bu 3 sahnenin de ortak özelliği eskimeyen, klasikleşmiş Türkçe ve yabancı parçaların yanında son dönem hitlerini de kendi tarzlarına göre harmanlayarak söylemeleri.

Agency’nin elit portfoyu; 

Mekanın genel ambiyansından bahsedecek olursak; konum olarak İş Kuleleri’nin altında bulunmasından dolayı hitab ettiği kitle son derece klas. Kapı önü müşterisi doğal olarak yok, sadece bilenler geliyor. Servis son derece düzenli, en kalabalık gecelerde bile aksamıyor.

Fiyatlar ise mekanın şıklığı ve verilen hizmete göre ne ucuz, ne pahalı tam kıvamında. Canlı Müzik saatlerinde hesabınıza kişi başı 45 TL müzik ücreti ekleniyor.

Gece hayatınıza alternatif yeni mekanlar katmak istiyorsanız Agency’i denemekte geç kalmayın. Yaz doneminde Bodrum Palmarina’da hizmet verecek olan Agency;

Levent  İş Kulelerinin altında

Telefon 0 212 283 83 99