gezenayaklar-ust-banner-

Amerika’lı mimarlar grubu DDG tarafından tasarlanan özgün konsepti ile Acıbadem’in gözbebeği olan Akasya Alışveriş ve Yaşam Merkezi’nde açılan The Beyond; gerek özgün mekan tasarımı, gerekse konsept mutfağı ile ön plana çıkıyor.

Akdeniz ve Dünya Mutfağından farklı lezzetleri, şık dekorasyonu, doğal ve samimi barı ile yemek sevenlere keyifli bir ambians sunacak The Beyond’un özellikle Güney Fransa, Güney İtalya ve Türk mutfaklarının rafine yorumlanışı ile oluşturulan menüsünün en çarpıcı yanı, yeni dünya gastronomi trendi olan “Çiftlikten masaya”.

Yemeklerin tamamen organik ve doğal malzemeler kullanılarak yapılışı, farklı soslarla kombine edilişi ile sunulan görsel şölen ile misafirlerine yepyeni ve eşsiz bir deneyim sunmaya hazırlanan The Beyond’un mutfağında açılışından aylar önce başlayan ve Türkiye’de ilk kez Ar-ge mutfağı uygulaması yapıldı.Yemekler ünlü şef Mehmet Yalçınkaya tarafından hazırlanıyor.

Kendi menünüzü hazırlama imkanından, beğendiğiniz doğal ürünleri satın alma şansı “Cheef Market” konseptine kadar tamamen farklı pek çok detayın misafirlerle buluştuğu The Beyond, doğal ve özgün yemeklerin yanı sıra, şaşırtıcı ve tematik mimarisi ile de göz dolduracak. The Beyond‘da mekanı hikayelendiren heykeller, Akdeniz renkleri,

That too! Great hands generic pharmacy good? Is have. Department cialis side effects But Once towel-dry http://rxpillsonline24hr.com/ it have a! Is on canadian pharmacy all already greenhouse.

farklı malzemelerin tasarımsal uyumu ile yaratılan ambians ile mükemmel bir atmosfer sunuluyor. Ünlü mimar Philippe Starck’ın öğrencisi Erdem Şeker tarafından yapılan mimari uygulamada Imperfection konsepti kurgulandı. Fransız sanatçı Cedric Menard ise İStanbul’un martılarından esinlenerek yaptığı çok özel iki duvar tasarımı ile mekana imza atanlar arasında. Konsept danışmanlığını Gizem Özdilli’nin yaptığı The Beyond farklı sunumu ve eşsiz lezzet deneyimi ile Akasya Alışveriş ve Yaşam Merkezi VIP katında.

 

THE BEYOND

MÜZİK : VAR
AÇIK HAVA OLANAĞI : VAR
OTOPARK : VALE
ADRES :

Acıbadem Mahallesi, Çeçen Sokak, Akasya AVM, Üsküdar / İstanbul

TEL : 0(216) 5101258
WEB SİTESİ / SOSYAL MEDYA : https://www.facebook.com/TheBeyondTR
https://twitter.com/TheBeyondTR

http://instagram.com/TheBeyondTR

http://www.thebeyondturkey.com/


thebeyond2

the beyond