gezenayaklar-ust-banner-

Floralfest

7-8-9 Nisan 2017

Haydarpaşa Tren Garı

Haydarpaşa Tren garı, yine sıra dışı bir organizasyona ev sahipliği yapıyor. 7-8-9 Nisan’da Kadıköy’ü çiçek kokusu saracak, tren garı rengarenk bir festival havasına girecek.

Festivalde neler mi var? Çiçekli lezzetlerden, bitki satış noktalarına, alanında uzman olan isimlerin önerilerinden, atölye çalışmalarına, konsept bahçelerden, çiçek tasarımlarına kadar uzanan geniş bir yelpazede bu baharı hiç olmadığı kadar çok çiçek ve renkle karşılayacağız… Kısacası Şehrin tarihi dokusu tuvaliniz, doğanın en güzel renklerini barındıran çiçekler paletiniz, hayalleriniz ise fırçanız olacak!

Haydarpaşa Tren Garı’na geldiğiniz andan itibaren sizi büyüleyecek, şaşırtacak o kadar çok detay var ki, bu sıra dışı festival aklınızda kalmasın, anılarınızda yer alsın.

Festivalde ışıl ışıl parlayacak firmalar arasında; Terim events, Ariasfloralstudio, Gazebo,, The Bloom Room, Florapn gibi sektörün önde giden isimlerinin yanı sıra çiçek özlerinden mucizeler yaratan kadın, Hülya Kayhan’ın Artdehulie formülerinin sırlarını vereceği workshoplar, Nuran’ın Cennet Bahçesi’nin kişiye özel sıradışı tasarım tabak ve bardakları, Soft Doll’den çiçekçi kız bebek yapımı, Çiçek Tasarım Okulu’ndan canlı çiçekten saç tokası yapımı, Lunlun Çiçek’ten Teraryum Tasarım yapımı, Yunus Karma’dan füzyon çiçek tasarımları gibi bir çok eğitim ve showda yer alıyor.

Festivalin biletleri Biletix’de satışta. Ben ilk gününden itibaren orada olacağım tabii.

Floarlfest

7-8-9 Nisan 2017

Haydarpaşa Tren Garı

Biletler için tıklayın