gezenayaklar-ust-banner-

Uzun zamandır duyduğum, defalarca önünden geçtiğim, sosyal medyada bolca gördüğüm  ancak bir türlü fırsat bulup ta gidemediğim bu mis kokulu minicik dükkanda bu kadar zengin bir lezzetle karşılaşacağımı bilseydim çook önceden giderdim.

IMG_6242Şehrin en lezzetli pancake’i kesinlikle burada yapılıyor. Sadece en lezzetli değil, kesinlikle en renkli sunum da burada. Bağdat Caddesi’nde Şaşkınbakkal’da Boyner’in yer aldığı köşede hemen Cookline. Yeri çok merkezi, küçücük bir dükkan olmasına rağmen hızlı bir sirkülasyon ile masalar hızla doluyor. Özellikle haftasonları boş masa bulmak neredeyse imkansız. Ancak dediğim gibi masalarda hızlı bir sirkülasyon var. Pancake kokusu öyle büyüleyici bir koku ki; toksan bile mutlaka o koku ile acıkırsın. Mekanın sahibi Kemal Bey’de bu ayrıntıyı çok iyi yakalamış. Caddeye doğru sızan pancake kokuları ile mekan dolup taşıyor işte.
IMG_6244

Menüye gelecek olursak isteyene mini pancake’ler, isteyene gerçek boyutunda pancake’ler.

Cookline Kahvaltı menüsünde 14 çeşit sınırsız pancake sosu, salam, jambon ve peynir çeşitleri, 2 çeşit sınırsız meyve ve 4 adet pancake mevcut. çay ise sınırsız veriliyor. Bu menü 2 kişilik sunuluyor ve kişi başı 25 TL ödüyorsunuz.

Petitpan menüsünde; 8 çeşit sınırsız çikolata sos, 3 çeşit sınırsız meyve, 10 adet mini pancake mevcut, Tatlı menüsünde ise; 13 çeşit sınırsız yan sos, 2 çeşit sınırsız meyve, 4 adet pancake.
IMG_6241IMG_6243

Biz ayrıca dondurma ile de denemek istediğimiz için mini pancakeler ile böyle bir süsleme yaparak yaz menüsü oluşturmuş olabiliriz. Bir de mekanın ev yapımı limonatalarından da denemenizi tavsiye ederiz.IMG_6245 IMG_6246

COOKLINE PANCAKES

AÇIK HAVA OLANAĞI : Var
OTOPARK : 100 metre yakınında otopark
MÜZİK :
ADRES : Kazım Özalp Caddesi No:15 C Şaşkınbakkal – Kadıköy
TEL : 0216 408 27 00
İNSTAGRAMWEB :@cookline.tr