gezenayaklar-ust-banner-

ÇEV Sanat, 7 Ocak 2019 tarihinde gerçekleştireceği konser ile ‘’Genç Yetenekleri’’ dinleyicileriyle buluşturuyor.

“Çağdaş Eğitim Vakfı- ÇEV Sanat tarafından 2009 yılında başlatılan ‘’Genç Yetenekler’’ Projesi, kültür ve sanat alanında ülkemizi yurt dışında temsil eden üstün yetenekli genç müzisyenlerin eğitimlerine destek olarak, bu gençlerin dünyada parlayan yıldızlar olmaları yolunda ilerlemeleri için gerekli imkanları  sağlamaya çalışmaktadır.

Projenin Sanat Kurulunu oluşturan değerli sanatçılar Cihat Aşkın, Fazıl Say, İbrahim Yazıcı ve Bülent Evcil’in danışmanlığında hayata geçirilen Genç Yetenekler Projesi bu yıl 10. yılını kutluyor. 

ÇEV Sanat, 7 Ocak 2019 tarihinde gerçekleştireceği konser ile ‘’Genç Yetenekleri’’ dinleyicileriyle buluşturuyor. Ödüllü yönetmen Nuri Bilge Ceylan’ın onur konuğu olarak katılacağı bu özel gecede, genç müzisyenler sahneyi projeye destek veren değerli sanatçılar Halit Ergenç, Bergüzar Korel, Pınar Deniz, Miray Daner ve Kubilay Aka ile paylaşacaklar.

Film müziklerinin seslendirileceği konseri, Avrasya Filarmoni Orkestrası eşliğinde ünlü şef İbrahim Yazıcı yönetecek.  Etkinlik QNB Finansbank’ın ana sponsorluğunda Zorlu Performans Sanatları Merkezi ( Zorlu PSM) katkılarıyla gerçekleşecek.”