gezenayaklar-ust-banner-

İstanbul’un denize sıfır mekanlarından biri ‘Göksu Marine Restaurant; Türk ve dünya mutfağından sunduğu lezzetleri, kapalı mekanda bir tekneyi andıran çok özel dekorasyonu, bahçesinde rengarenk mevsim çiçekleri, canlı müzik etkinlikleri, fasıllı sandal sefaları, güler yüzlü personeli ile verdiği hizmet anlayışıyla, misafirlerini en iyi şekilde ağırlamaya devam ediyor.

Göksu Deresi’nin muhteşem manzarası eşliğindeki Göksu Marine Restaurant & Cafe’nin; tekneyi andıran dekorasyonuyla kapalı mekanında 110 kişi, Göksu Deresi kenarına usulca yaklaşmış olan asırlık ağaçlar ve rengarenk mevsim çiçekleri içerisindeki bahçesinde ise, oturma düzeninde 150 kişi, kokteyl düzeninde 500 kişi ağırlama kapasitesi bulunuyor.
Kapalı mekandaki restoranın duvarlarında, Pir-i Reis ve eski deniz haritaları yer alırken, dekorasyonda tarihi gemilerden çıkan antikalar kullanılmış. 3 bölümden oluşan kapalı salon 90 kişi kapasitelidir ve 15 kişilik şömine önü bulunmaktadır. Şömine etrafındaki deri koltuklarda, kendinizi çok özel ve huzurlu bir atmosferde hissedeceksiniz.
Restoranın menüsünde, Türk ve dünya mutfağından çok özel lezzetler ve günlük olta balığı bulunuyor. Çok kısa bir süre önce Ocakbaşı bölümünü de bünyesine ekleyen Göksu Marine’nin önünde büyük bir iskele olduğu için özel tekneler ile gelmek mümkün. Aynı zamanda, isteyenler, transfer teknesiyle alınabiliyor..

GÖKSU MARINE

AÇIK HAVA OLANAĞI:VAR
OTOPARK: VAR
MÜZİK:CD
ADRES:ANADOLU HİSARI MH. KIZILSERÇE SOKAK NO:20 ANADOLUHİSARI
TEL:0(216) 332 03 94
WEB: www.goksumarine.com