gezenayaklar-ust-banner-

HAKKIMIZDA

EBRU SEZER

ebruhanim

1974 yılı Mart ayında hayata gözlerini açtığından itibaren kendini dünyaya gelmiş bir hediye gibi gören ve böyle yaşamayı, yaşadığı güzellikleri paylaşmayı seven Ebru SEZER, 1994 yılında; eğitimini aldığı Turizm sektörüne, Klassis Resort’da çalışmaya başlayarak adım attı. Klassis sonrası, birkaç tur operatöründe tatil turizminde görev aldıktan sonra, hayatını şekillendiren mesleğinin temellerini Vip Turizm’de çalışmaya başlayarak belirledi. 1996 yılından bugüne kadar Turizmin MICE alanında profesyonel olarak yöneticilik yapan Sezer, özel hayatı ile profesyonel hayatı gereği yaşadığı deneyimleri, gezip gördüğü mekanları, tadına baktığı lezzetleri, katıldığı eventleri, izlediği konserleri, oyunları ve çok sevdiği İstanbul aşkını paylaştığı sosyal medyada yoğun ilgi gördü. Bu ilgiden güç alarak kız kardeşi Ahu Ayaşlılar NEKİZ ile birlikte www.gezenayaklar.com ‘u hazırlayıp tüm paylaşımlarını daha geniş bir kitleye ulaştırma kararı aldı. Şimdi www.gezenayaklar.com ile İstanbul’un en trend restaurantlarını, gece kluplerini, şehrin en iyi kültür sanat etkinliklerini, otellerini, plajlarını deneyimleyip okuyucuları ile paylaşıyor.

İletişim İçin;

Mail [email protected]

 

 

AHU AYAŞLILAR NEKİZ

ahuhanim

1981 yılının Nisan ayında, seyahat etmeyi çok seven bir ailenin kızı olarak dünyaya gelen Ahu Ayaşlılar NEKİZ, eğitim fakültesinde okuduğu yıllarda gazetecilik, televizyonculuk, editörlük gibi alanlarda profesyonel olarak deneyim kazandı. 2004 yılından itibaren, aile geleneği haline gelen turizm mesleğini seçmeye karar verdi. Çok okuyan mı bilir çok gezen mi sorunsalına, çok okuyup çok gezerek kendince çözüm oldu. Kongre organizasyonlarında çalışmakla başladığı MICE sektöründeki hayatına, Mint Turizm’de yönetici olarak devam ediyor. 2008 yılından itibaren çeşitli siteler ve dergilerde yazarlık yapan Ahu, 2009 yılı itibariyle blogger olarak sosyal medyada yer almaya başladı. İlgi alanı olan yazmayı, gittikçe gelişen damak tadını ve mesleğini birleştirince kız kardeşi Ebru Sezer ile birlikte www.gezenayaklar.com sitesinde gezip gördükleri mekan ve destinasyonları, tavsiye ettikleri lezzetleri, şehirde olan biten tüm etkinlikleri yazarak takipçileriyle paylaşmaya başladılar.

İletişim İçin;

Mail [email protected]

 

 

İstanbul’un en yeni, en iddialı mekan ve etkinlik portalını hayata geçirmenin mutluluğunu yaşıyoruz.

www.gezenayaklar.com, restoranlar, gece klupleri, meyhaneler, showlar, tiyatrolar, konserler, atölyeler, otel, hamam, spa kısacası şehirde olup biten ne varsa hepsini parmak uçlarınıza kadar getiriyor. Program yapmadan önce mutlaka wwww.gezenayaklar.com‘dan fikir alın. Özel avantaj ve hediyeleri kaçırmayın…