gezenayaklar-ust-banner-

Işıl Yücesoy

17 Kasım 2016

Zorlu Performans Sanatları Merkezi

Sinema ve tiyatro oyuncusu Işıl Yücesoy’u yalnızca bu kimliğiyle tanıyanları, 17 Kasım Çarşamba akşamı büyük bir sürpriz bekliyor. 17 Kasım’da Yücesoy, bu yıl çıkardığı Zamansız adlı albümündeki zamansız şarkılara; zamansız sesi ve zamanlara sığmayan kalbiyle yeniden hayat vermeye, Zorlu PSM Drama Sahnesi’ndeki konserle hazırlanıyor!

1969’da Devlet Tiyatrosu’nda çalışmaya başladığı günden bugüne kadar sayısız tiyatro oyunu ve sinema filminde rol alarak ülkemizin en saygın oyuncularından biri haline gelen, yıllarca yaptığı drama eğitmenliğiyle genç yeteneklere değerli deneyimleriyle yön veren Işıl Yücesoy, eş zamanlı olarak sürdürdüğü müzik kariyerini bu yıl çıkardığı Zamansız albümüyle taçlandırdı. Türk Pop Müziği’nin bıçak gibi keskin, kalbe dokunan şarkılarından seçilen on şarkıyı derin ve duygulu sesiyle yorumladığı, 37 yıl aradan sonra yayınlanan ilk albümü Zamansız’la Yücesoy, bütün yaşanmışlığını ve duygularını dinleyiciyle paylaştı.

Zorlu PSM’deki konserde de albüm için özel olarak bestelenmiş yepyeni bir şarkı olan Büyümedim’in yanı sıra albümde yer alan Ağlamak Güzeldir, Milat, Dönüyorum Eski Sevgilime, Niye Düşünüyorsun Sevgilim ve Anlamı Yok parçalarını seslendirecek Yücesoy, albümde olduğu gibi sahnede de Güneşimi Kaybettim’i Cenk Eren’le ve Meğer’i Yeşim Salkım’la birlikte söyleyecek. Türkiye’nin en iyi aranjörlerinden Tansel Doğanay yönetiminde kurulan dev orkestra da konserde Işıl Yücesoy’un yeni şarkıları ve klasiklerine eşlik edecek.

37 yıl aradan sonra bir albümle dönen Yücesoy’u bu kimliğiyle tanımayanlar için büyük bir keşif ve sürpriz niteliğinde olacak, böyle farklı ve zamansız bir sesi Zorlu PSM seyircisiyle buluşturacak eşsiz akşam, 17 Kasım’da Drama Sahnesi’nde gerçekleşecek!

maxresdefaultIşıl Yücesoy

17 Kasım 2016

Zorlu Performans Sanatları Merkezi

  • 1. Kategori – 80.00 TL

  • 2. Kategori – 60.00 TL

  • Bilet Al