gezenayaklar-ust-banner-

KARAKÖY’ÜN 1930’DAN BERİ DEĞİŞMEYEN LEZZETİ: İSTİRİDYE BALIK

1930’lu yıllarda açılan İstiridye Balık Karaköy Mumhane Caddesinde balık severlere 80 yıldır hizmet etmekte. Dünyanın dört bir yanından getirilen denizcilik malzemelerinin sergilendiği İstiridye Balık yenilenen müze konsepti ile İstanbul’un nadide müze restoranlarından biri olmaya aday. Sıcacık atmosferi, seçkin ve çok çeşitli menüsü hem bir balık ziyafeti çekeceğinizin hem de denizciliğe dair birçok şey öğreneceğinizin müjdesini veriyor.

Zengin menüsünde Kağıtta Levrek, Levrek Şiş, Dil Şiş, Minekop Şiş, Palamut Şiş, Karides Şiş, Kalamar, Levrek Izgara ve Palamut Izgara bulunur. Ayrıca mevsim balıkları İstiridye Balık’ta en lezzetli halleri ile sadece odun ateşinde pişirilir . Lezzetiyle olduğu kadar sunumuyla da ön plana çıkan eşsiz lezzetlerin, müdavimlerinin vazgeçemediği meşhur balık çorbasının sırrı 1930lardan bu yana sır gibi saklanıyor. İstiridye balık sadece en iyi balık yiyebileceğiniz yer değil ayrıca, özel konuklarınızı davet edebileceğiniz, iş toplantılarınızı düzenleyebileceğiniz bir balık restaurantı olma özelliğini de taşıyor. Ayrıca restaurantta bulunan özel odalarda bütün akşam boyunca sadece size ve misafirlerinize özel servis yapılır.

 İstiridye Balık’ın sunduğu eşsiz lezzet ve konukseverliği ile birçok tanınmış işadamı, gazeteciler, politikacılar ve sanat dünyasından birçok müdavimi bulunuyor.

İstiridye Balık Galata

KONUM:Karaköy
ADRES:Dericiler Sok. No:8 Karaköy
TELEFON:0(212) 244 00 55
EMAİL:
WEBSİTESİ:www.istiridyebalik.com

 

istiridye

istiridyebal istiridyebalıkk