gezenayaklar-ust-banner-

Dostlarınızla birlikte veya tek başınıza Sanat, müzik ve keyfin bir arada olduğu sanatsal bir etkinlik  yapmak istediğinizde; Masterpiece Etkinliklerine bakmanız yeterli.

Asmalımescit’de küçük bir stüdyo burası.  Resme gönül vermiş harika bir ekip sizin seçeceğiniz bir tabloyu nasıl yapacağınızı adım adım gösteriyor. Maksimum 10 kişilik bir grupla veya tek başınıza nasıl isterseniz; içeceğiniz şarap, kahve, cola, cips, badem, çikolata ne istiyorsanız alın yanınıza, keyifli bir müzik eşliğinde tam 3 saat süren bir seans sonunda siz bile yarattığınız esere inanamayacaksınız. Ben de öyle oldu gerçekten.

Çizmek istediğiniz resmi önceden seçebiliyorsunuz, ya da bir grup oluşturup gidiyorsanız sizin bulup seçtiğiniz bir resim de önerebiliyorsunuz ekibe. Sonra da başlıyorsunuz, çizip boyamaya. Tek tek, aşama aşama nerden başlanır, nasıl renk verilir, hatlar nasıl belirginleştirilir, hangi fırça nerede kullanılır hepsinde size rehberlik ediyorlar.
Keyifli bir ortamda güzel müzikler eşliğinde, sonunda kendinizi bile şaşırtacak tablolar yapabilirsiniz. Bu etkinliklere katılabilmeniz için daha önce resim yapmış olmanıza gerek yok, hatta yapmamışsanız çok daha keyifli olabilir. Size rehberlik eden çılgın hoca zaman zaman çalan müziğe eşlik edip dans edebiliyor. Masterpiece bir resim kursu değil, resim ile dolu 3 saat geçireceğiniz bir keyif seansı. Sonunda evinize, ofisinize götürüp asabileceğiniz, arkadaşlarınıza hediye edebileceğiniz size ait eserleriniz olacak. Bence hemen bir grup arkadaşınızla seçin resminizi, kaydınızı yaptırın. Malzeme almanıza gerek yok, her türlü malzemeyi; bardaktan önlüğe kadar Masterpiece size sağlıyor. Tablonuzu yaparken hep birlikte sanat konuşup içkinizi yudumlamak çok keyifli olacak.

Masterpiece

Seans için bilet 

Haftasonu kişi başı: 75 TL

Hafta içi kişi başı: 50 TL

Gruplar için fiyat alınız.

Asmalımescit Mah. Asmalımescit Cad. No: 7

Kat: 2 Daire: 3 / Beyoğlu İSTANBUL

 [email protected]

+90 535 725 52 35

www.studiomasterpiece.com

f1FullSizeRender1FullSizeRender2FullSizeRender3FullSizeRender