gezenayaklar-ust-banner-

Kayak pistlerine sadece 300 metre mesafede yer alan Le Mont Charvin, dağ manzaralı konuk odaları ve daireler sunmaktadır. Restoranda Savoyard spesiyaliteleri servis edilmektedir ve Megève 10 km uzaklıktadır.

Geleneksel tarzdaki konuk odalarında ücretsiz Wi-Fi erişimi ve LCD TV sunulmaktadır. Özel banyolarda duş vardır ve 3 yatak odalı dairelerde ayrıca mikrodalga fırın ve buzdolabı bulunmaktadır.

Bu otelde her sabah kontinental kahvaltı servis edilmektedir. Barda içkinizin tadını çıkarabilir, bilardo oynayabilir veya yanındaki gece kulübünü ziyaret edebilirsiniz.

Albertville Tren İstasyonu, otele 23 km uzaklıktadır ve bünyesinde ücretsiz özel otopark mevcuttur. Yaz ayları boyunca, yürüyüş ve yamaç paraşütü gibi yöresel etkinlikler vardır.

Bölgedeki pistler

Fransa’da Notre Dame de Bellecombe bölgesinde kayakçılar  için  toplam uzunluğu 150 kilometre (94 mil) olan 30 pist mevcuttur. 19 adet asansör 4 telesiyej, 15 yüzey asansörü ile çok büyük bir tesistir. Notre Dame de Bellecombe kayakçıları ve snowboard acemi içinde profesyonel kayakçılar içinde pistler mevcuttur. En yakın hava alanı Cenevre / Geneve ve Notre Dame de Bellecombe En yakın tren istasyonu Albertville yer almaktadır.

Rezervasyon ve Detaylı bilgi için

http://www.hotel-montcharvin.com/resto0125487485hotel-le-mont-charvinNotre-Dame-de-Bellecombe_pistemap