gezenayaklar-ust-banner-

İstanbul’un tam merkezi burası. Akaretler; yani Beşiktaş’tan Maçka’ya çıkarken tüm yokuşu sağlı sollu kaplayan o muhteşem Sıraevler. İstanbul’a yeniden kazandırılan, Avrupa’nın 2. büyük restorasyon projesi olan Akaretler Sıraevler, Londra’da Urban Land Institute’un (ULI) ödülüne layık görülmüş tek proje.

Sıraevler kapsamında yer alan İstanbul’un en prestijli otelleri arasındaki W Hotel yazın yaklaştığı bu günlerde Cabana Terasını açtı. Yılbaşında Mücevher konseptiyle yenilenen otelin terası bu yazın en iddialı teraslarından birisi olmaya aday. Öyle bildiğiniz manzaralı teraslardan değil; tam tersine gizli bir bahçe gibi. Öyle güzel ve konforlu döşenmiş ki, İstanbul’un merkezinde gürültüden uzak bu bahçede dinlendirici müzikler eşliğinde keyifle oturup birbirinden lezzetli serin kokteyllerin tadını çıkartabilirsiniz. Sevenleri için gerçek meyve aromalarından nargile seçenekleri de sunuluyor. Fotoğraflardan da gördüğünüz gibi bu sıra dışı terasta özellikle iş çıkışı şehrin karmaşasından uzak dostlarla geçirilecek birkaç saate paha biçilmez.

W Gizli Bahçe akşam yemeğinden gece saat 03.00’e kadar müzik eşliğinde misafirlerine uluslarası kalitede bir deneyim vadediyor. Menüsünde yer alan barbekü ve otantik lezzetlerin yanısıra barda hazırlanan moleküler kokteyller de baş döndürüyor. Özellikle armutlu kokteyl benim favorim oldu.

W HOTEL

AÇIK HAVA OLANAĞI : Var
OTOPARK : VALE
MÜZİK : DJ
ADRES : Süleyman Seba Caddesi No:22 Akaretler
TEL : 0212 381 21 21
İNSTAGRAMWEB :@wistanbul

w3 w4

w1